Nahoru

Běžné docházkové kurzy

V dětských kurzech nabízíme výuku angličtiny pro děti přibližně od 4 do 18 let, a to na všech jazykových úrovních. Pořádáme tedy kurzy jak pro děti, které se s angličtinou setkávají poprvé, tak i pro ty, které se učí anglicky už od školky. Všechny naše kurzy jsou koncipovány jako roční a mají návaznost v dalších letech. I tak je možno přistoupit v průběhu školního roku. V takovém případě Vám bude účtována poměrná část kurzovného a výukové materiály. 
 

Specifikace kurzu:

Vyučování probíhá v malých skupinkáchmaximálně 8 žáků, zpravidla ale 3 - 6, 1x týdně. Standardní výuka trvá 90 minut, "Angličtina pro nejmenší" (čtyř až pětileté žáčky) 60 minutNa základě dohody jsme schopni otevřít kurz v čase a frekvenci dle Vašich požadavků.

Malé studijní skupiny umožňují dětem bezprostřední kontakt s lektorem, díky tomu je zajištěn individuální přístup ke každému dítěti a zároveň jsou zachovány výhody skupinové výuky. Od začátku jsou děti vedeny k aktivnímu používání cizího jazyka. Děti se učí přirozeným způsobem, zábavnou a hravou formou a od první lekce jsou vedeny k aktivnímu používání cizího jazyka.

Naším cílem je, aby se děti naučily cizí jazyk, aktivně ho používaly a zároveň, aby je práce bavila.

 

Podle čeho se učíme?

K výuce používáme pouze kvalitní učebnice (Longman, Oxford, Cambridge). Konkrétně se jedná o sady Kid's Box, Tracks, Discover English a Prepare! Učebnice jsou doplněny audionahrávkami, videokazetami nebo DVD, sadami obrázků, plakáty a dalšími materiály a jsou vybírány s ohledem na danou věkovou kategorii a znalosti konkrétních dětí.

Učebnice mají rozsah od předškolních dětí až po patnáctileté studenty. To zaručuje plynulé pokračování v dalších stupních. Děti navážou v novém školním roce tam, kde před prázdninami skončily.

 

Jak  probíhá výuka?

Výuka probíhá hravou, interaktivní formou, za použití obrázků, písniček, různých her, skupinových aktivit a soutěží. Činnosti se během hodiny střídají tak, aby děti bez problému udržely pozornost a aby je výuka bavila.

V případě angličtiny pro nejmenší většina činností probíhá v pohybu nebo pohodlně na koberci. Výuka starších žáků už probíhá více od stolu. I zde je však kladen důraz na hravost, interaktivnost a samozřejmě zábavnost. 

 

Více o principech výuky v dětských kurzech, kterých se držíme, si můžete přečíst ZDE.

 

Přihlášku najdete ZDE.
 


Základní cena standardního kurzu (STANDARD):

3 950,- Kč / pololetí + učebnice

Cena angličtiny pro nejmenší (SHORT): 

3 200,- Kč / pololetí + učebnice

 

Slevy a zvýhodnění:

-  200,- Kč sourozenecká sleva na dítě při přihlášení 2 a více sourozenců

- 10 % sleva z ceny pololetního kurzovného při platbě na celý školní rok

- cenové zvýhodnění při přihlášení a platbě do stanoveného data (viz ceník)

- slevy se vzájemně nesčítají

 

Přijďte se podívat. Těšíme se na Vás!

Nejlepší tábor

Rada bych vám ještě podekovala za skvělý příměstský tábor. Naše Lucinka si týden s vámi moc užila a prý to byl nejlepší tábor, na...

Poděkování za tábor i celý rok

...mnohokrát Vám děkuji za výtvory dětí i fotografie z chodovského tábora. Péťovi se tam velmi líbilo. Zároveň bych Vám rád...

Poděkování za výuku angličtiny v MŠ

...ráda bych Vám moc poděkovala za výuku naší dcery Luisy Ročkové - MŠ Točitá.

Luisu to moc bavilo a mně se zase líbila...

Poděkování za práci a vstřícný přístup

...Luky je z pondělní hodiny angličtiny u Vás nadšený. Máme radost, že se mu u Vás líbí a chce chodit.
Děkuji za vstřícnost a...

Osobní hodnocení konverzačního kurzu a udělení známky za 1!

...do školy JS FAN na angl. konverzace  chodí naše obě děti a jsme spokojeni. Proto budou oba příští rok pokračovat. Lektory...

Kurz angličtiny - úspěšné příjimačky

...Díky návštěvě Vaši jazykové školy můj syn zvládl přijímačky z angličtiny na šestileté gymnázium na plný počet bodů....

<...
Letní tábor

...Konstatoval, že raději pojede s Vámi na jazykový tábor. Neumím si v jeho podání představit větší...

Další reference