Nahoru

Běžné docházkové kurzy (5+)

V dětských kurzech nabízíme výuku angličtiny pro děti a teenagery přibližně od 5 do 18 let, a to na všech jazykových úrovních. Pořádáme tedy kurzy jak pro děti, které se s angličtinou setkávají poprvé, tak i pro ty, které se učí anglicky už od školky. Všechny naše kurzy jsou koncipovány jako roční a mají návaznost v dalších letech. I tak je možno přistoupit v průběhu školního roku. V takovém případě Vám bude účtována poměrná část kurzovného a výukové materiály. 

Malé studijní skupiny umožňují dětem bezprostřední kontakt s lektorem, díky tomu je zajištěn individuální přístup ke každému dítěti a zároveň jsou zachovány výhody skupinové výuky. Děti se učí přirozeným způsobem, zábavnou a hravou formou a od první lekce jsou vedeny k aktivnímu používání cizího jazyka.

Naším cílem je, aby se děti naučily cizí jazyk, aktivně ho používaly a zároveň, aby je výuka bavila.

 

Specifikace kurzu

Maximální kapacita: 8 studentů (zpravidla ale 3 - 6 studentů)

Časová dotace kurzu: 1x týdně 90 minut

Délka kurzu: 33 týdnů (září-červen)

Věková hranice: 5-18 let

Cena: dle aktuálního ceníku

Přihlášení: dle rozvrhu

Na základě dohody jsme schopni otevřít kurz v čase a frekvenci dle Vašich požadavků.

 

Podle čeho se učíme?

K výuce používáme pouze kvalitní učebnice od Cambridge University Press a Wattsenglish. Konkrétně se jedná o sadu WOW! pro předškolní děti - 1.třídu ZŠ; sadu Kid's Box pro děti mladšího školního věku - 6.třídu ZŠ a Eyes Open pro studenty od 7.třídy ZŠ až po SŠ. V případě kurzů, které mají za cíl připravit děti k jazykovým zkouškám používáme zpravidla učebnice série Fun For + Story Fun a Prepare!. Učebnice jsou doplněny audionahrávkami, videokazetami nebo DVD, sadami obrázků, plakáty a dalšími materiály a jsou vybírány s ohledem na danou věkovou kategorii a znalosti konkrétních dětí.

Učivo jednotlivých ročníků na sebe plynule navazuje. Děti navážou v novém školním roce tam, kde před prázdninami skončily.  

 

Jak  probíhá výuka?

Výuka probíhá hravou, interaktivní formou, za použití obrázků, písniček, edukativních her, skupinových aktivit a soutěží. Činnosti se během hodiny střídají tak, aby děti bez problému udržely pozornost a aby je výuka bavila.

V případě angličtiny pro nejmenší většina činností probíhá v pohybu nebo pohodlně na koberci. Výuka starších žáků už probíhá více od stolu. I zde je však kladen důraz na hravost, interaktivnost a samozřejmě zábavnost. 

Více o principech výuky v dětských kurzech, kterých se držíme, si můžete přečíst ZDE.
 

 

 

 

 

Nejlepší tábor

Rada bych vám ještě podekovala za skvělý příměstský tábor. Naše Lucinka si týden s vámi moc užila a prý to byl nejlepší tábor, na...

Poděkování za tábor i celý rok

...mnohokrát Vám děkuji za výtvory dětí i fotografie z chodovského tábora. Péťovi se tam velmi líbilo. Zároveň bych Vám rád...

Poděkování za výuku angličtiny v MŠ

...ráda bych Vám moc poděkovala za výuku naší dcery Luisy Ročkové - MŠ Točitá.

Luisu to moc bavilo a mně se zase líbila...

Poděkování za práci a vstřícný přístup

...Luky je z pondělní hodiny angličtiny u Vás nadšený. Máme radost, že se mu u Vás líbí a chce chodit.
Děkuji za vstřícnost a...

Osobní hodnocení konverzačního kurzu a udělení známky za 1!

...do školy JS FAN na angl. konverzace  chodí naše obě děti a jsme spokojeni. Proto budou oba příští rok pokračovat. Lektory...

Kurz angličtiny - úspěšné příjimačky

...Díky návštěvě Vaši jazykové školy můj syn zvládl přijímačky z angličtiny na šestileté gymnázium na plný počet bodů....

<...
Letní tábor

...Konstatoval, že raději pojede s Vámi na jazykový tábor. Neumím si v jeho podání představit větší...

Další reference