Nahoru

Běžné docházkové kurzy (5+)

V dětských kurzech nabízíme výuku angličtiny pro děti a teenagery přibližně od 5 do 18 let, a to na všech jazykových úrovních. Pořádáme tedy kurzy jak pro děti, které se s angličtinou setkávají poprvé, tak i pro ty, které se učí anglicky už od školky. Všechny naše kurzy jsou koncipovány jako roční a mají návaznost v dalších letech. I tak je možno přistoupit v průběhu školního roku. V takovém případě Vám bude účtována poměrná část kurzovného a výukové materiály. 

Malé studijní skupiny umožňují dětem bezprostřední kontakt s lektorem, díky tomu je zajištěn individuální přístup ke každému dítěti a zároveň jsou zachovány výhody skupinové výuky. Děti se učí přirozeným způsobem, zábavnou a hravou formou a od první lekce jsou vedeny k aktivnímu používání cizího jazyka.

Naším cílem je, aby se děti naučily cizí jazyk, aktivně ho používaly a zároveň, aby je výuka bavila.

 

Specifikace kurzu

Maximální kapacita: 8 studentů (zpravidla ale 3 - 6 studentů)

Časová dotace kurzu: 1x týdně 90 minut

Délka kurzu: 33 týdnů (září-červen)

Věková hranice: 5-18 let

Cena: dle aktuálního ceníku

Přihlášení: dle rozvrhu

Na základě dohody jsme schopni otevřít kurz v čase a frekvenci dle Vašich požadavků.

 

Podle čeho se učíme?

K výuce používáme pouze kvalitní učebnice od Cambridge University Press a Wattsenglish. Konkrétně se jedná o sady Kid's Box, Eyes Open, Prepare!, Fun For nebo WOW!. Učebnice jsou doplněny audionahrávkami, videokazetami nebo DVD, sadami obrázků, plakáty a dalšími materiály a jsou vybírány s ohledem na danou věkovou kategorii a znalosti konkrétních dětí.

Dětské učebnice mají rozsah od předškolních dětí až po patnáctileté studenty. To zaručuje plynulé pokračování v dalších stupních. Děti navážou v novém školním roce tam, kde před prázdninami skončily. Pro starší teenagery používáme buďto přípravné materiály, učebnice sady Eyes Open či English File (dle úrovně). 

 

Jak  probíhá výuka?

Výuka probíhá hravou, interaktivní formou, za použití obrázků, písniček, edukativních her, skupinových aktivit a soutěží. Činnosti se během hodiny střídají tak, aby děti bez problému udržely pozornost a aby je výuka bavila.

V případě angličtiny pro nejmenší většina činností probíhá v pohybu nebo pohodlně na koberci. Výuka starších žáků už probíhá více od stolu. I zde je však kladen důraz na hravost, interaktivnost a samozřejmě zábavnost. 
 

Více o principech výuky v dětských kurzech, kterých se držíme, si můžete přečíst ZDE.
 

Cena kurzu viz platný CENÍK

Přihlásit se můžete ZDE.

 

 

 

 

Nejlepší tábor

Rada bych vám ještě podekovala za skvělý příměstský tábor. Naše Lucinka si týden s vámi moc užila a prý to byl nejlepší tábor, na...

Poděkování za tábor i celý rok

...mnohokrát Vám děkuji za výtvory dětí i fotografie z chodovského tábora. Péťovi se tam velmi líbilo. Zároveň bych Vám rád...

Poděkování za výuku angličtiny v MŠ

...ráda bych Vám moc poděkovala za výuku naší dcery Luisy Ročkové - MŠ Točitá.

Luisu to moc bavilo a mně se zase líbila...

Poděkování za práci a vstřícný přístup

...Luky je z pondělní hodiny angličtiny u Vás nadšený. Máme radost, že se mu u Vás líbí a chce chodit.
Děkuji za vstřícnost a...

Osobní hodnocení konverzačního kurzu a udělení známky za 1!

...do školy JS FAN na angl. konverzace  chodí naše obě děti a jsme spokojeni. Proto budou oba příští rok pokračovat. Lektory...

Kurz angličtiny - úspěšné příjimačky

...Díky návštěvě Vaši jazykové školy můj syn zvládl přijímačky z angličtiny na šestileté gymnázium na plný počet bodů....

<...
Letní tábor

...Konstatoval, že raději pojede s Vámi na jazykový tábor. Neumím si v jeho podání představit větší...

Další reference