Nahoru

Prezenční skupinové kurzy AJ pro žáky ZŠ a teenagery

Kurzy jsou určeny pro děti školního věku a teenagery na všech úrovních. 

Všechny naše kurzy jsou koncipovány jako roční a mají návaznost v dalších letech. Přistoupit je možné také v průběhu školního roku. V takovém případě Vám bude účtována poměrná část kurzovného a výukové materiály. 

 

Podle čeho se učíme?

K výuce používáme pouze kvalitní učebnice od Cambridge University Press. Konkrétně se jedná o sadu Kid's Box pro děti mladšího školního věku - 6.třídu ZŠ a Eyes Open, Own it!, Prepare pro studenty od 6.- 7.třídy ZŠ až po SŠ. V případě kurzů, které mají za cíl připravit děti k jazykovým zkouškám zařazujeme učebnice série Fun For, Prepare, Complete... Učebnice jsou doplněny audionahrávkami, videokazetami nebo DVD, sadami obrázků, plakáty a dalšími materiály a jsou vybírány s ohledem na danou věkovou kategorii a znalosti konkrétních dětí.

 

Jak  probíhá výuka?

Výuka probíhá hravou, interaktivní formou, za použití obrázků, písniček, edukativních her, skupinových aktivit a soutěží. Činnosti se během hodiny střídají tak, aby děti bez problému udržely pozornost a aby je výuka bavila.

Naším cílem není jenom efektivní studijní proces s maximálními možnými výsledky, ale také budování pozitivního vztahu ke studiu jazyka. 

Více o principech výuky v dětských kurzech, kterých se držíme, si můžete přečíst ZDE.

 

Specifikace kurzu

Kapacita kurzu: 4-8 studentů

Časová dotace kurzu: 1x týdně 90 minut

Délka kurzu: 32 týdnů

Věková hranice: od 1.třídy ZŠ

Přihlášení: dle rozvrhu

 

 

 

 

Spokojenost s kurzem a lektorkou

"...dcera Bětka Teuberová navštěvuje ve Vaší jazykkové škole vysoce profesionální, hravé, motivační, laskavé a radostně vedené kurzy paní učitelkou Angelikou Kirchen..."

Poděkování za skype lekce

...Kurz je skvělý už jen z toho důvodu, že naše děti jinak nemají možnost být spolu v kontaktu. Hodiny angličtiny přes Skype jsou takovým ostrůvkem v moři každodenní rutiny, kdy má člověk pocit, že se (aspoň na tu hodinu a půl) vrátily staré časy, děti dělají něco s opravdovým zájmem a tak, jak bývaly zvyklé (i když s novou technikou)...

 

Letní příměstský tábor Chodov

Letní příměstský tábor v JS FAN moje děti každý rok zbožňují. Je plný zábavy, her a hlavně oceňují příjemný přístup mladých lektorek, které mají tu správnou energii na celý týden vydržet v dobré náladě. Upřímně, ne všude tomu tak ve školství je:-) Takže za mě a moje děti dáváme 1*. Krásný den přeje Dara Smreková (Sonia 8 let + Otakar 5 let)

Angličtina přirozeně, bez biflování

..Moc je to u vás baví a stalo se přesně to, o co se od jejich raného věku snažím. Angličtina je pro ně normální a v podstatě se ji nemusí učit...

Nejlepší tábor

Rada bych vám ještě podekovala za skvělý příměstský tábor. Naše Lucinka si týden s vámi moc užila a prý to byl nejlepší tábor, na kterém byla :)

Poděkování za tábor i celý rok

...mnohokrát Vám děkuji za výtvory dětí i fotografie z chodovského tábora. Péťovi se tam velmi líbilo. Zároveň bych Vám rád poděkoval za celý minulý rok, kdy k Vám Péťa chodil, myslím, že to pro něj bylo velmi přínosné, díky Vám a Vašim lektorkám.

Poděkování za výuku angličtiny v MŠ

...ráda bych Vám moc poděkovala za výuku naší dcery Luisy Ročkové - MŠ Točitá.

Luisu to moc bavilo a mně se zase líbila ukázková hodina s Renatou :-)

Poděkování za práci a vstřícný přístup

...Luky je z pondělní hodiny angličtiny u Vás nadšený. Máme radost, že se mu u Vás líbí a chce chodit.
Děkuji za vstřícnost a milý přístup. Kéž by to takhle fungovalo všude....

Osobní hodnocení konverzačního kurzu a udělení známky za 1!

...do školy JS FAN na angl. konverzace  chodí naše obě děti a jsme spokojeni. Proto budou oba příští rok pokračovat. Lektory si chválí a staršímu synovi se také zamlouvá střídání lektorů - líbí se mu ta "rozdílná" angličtina...

Kurz angličtiny - úspěšné příjimačky

...Díky návštěvě Vaši jazykové školy můj syn zvládl přijímačky z angličtiny na šestileté gymnázium na plný počet bodů....

Letní tábor

...Konstatoval, že raději pojede s Vámi na jazykový tábor. Neumím si v jeho podání představit větší ocenění Vaší práce. Já, jako rodič, opožděně děkuji i za zaslané fotografie. Až z nich jsem teprve pochopila, jakým aktivitám jste se s dětmi věnovali...

Další reference