Nahoru

Španělština pro děti

 

V dětských kurzech nabízíme výuku španělského jazyka pro děti přibližně od 4 do 15 let.

Prosluněné podnebí, veselé písničky či připomínka léta. To jsou možná důvody, proč španělština tak láká a nabývá na popularitě. Ať tak či onak, pravda je, že španělštinu jako druhý jazyk volí každoročně velké množství středoškolských či vysokoškolských studentů, ale i žáků osmiletých gymnázií. A není se čemu divit. Španělština totiž patří k jednodušším jazykům a navíc má ve světě velké využití. Pokud hledáte důvody, proč své dítě zapsat do kurzu španělštiny, přečtěte si článek na našem blogu. 

Výuku vede kvalifikovaný a zkušený lektor, a to hravou metodou, která zaručuje, že se student nebude nudit. K výuce využíváme kvalitní a ozkoušené výukové materiály (například Chicos Chicas), které jsou doplněny audiovizuálními nahrávkami, sadami karet, plakátů a dalšími materiály. Naším cílem je ovládnutí jazyka se speciálním zaměřením na komunikační dovednosti. Důležité je pro nás ale i to, aby děti výuka bavila. Proto ji doplňujeme různými interaktivními metodami a činnostmi. 

Otevření kurzu je podmíněno počtem minimálně 3 dětí ve skupině. Pro dvě děti kurz otevřeme na základě dohody - je třeba upravit cenu kurzu nebo délku jednotlivých lekcí. Vyučování probíhá v malých skupinkáchmaximálně 8 žáků, zpravidla ale 3 - 6, 1x týdně. Standardní výuka trvá 90 minut. Na základě dohody lze frekvenci lekcí a čas kurzu upravit dle Vašich požadavků.

 

Přihlášku můžete vyplnit ZDE.
 


Cena standardního kurzu (STANDARD): 

3 840,- Kč / pololetí


Přijďte se podívat. Těšíme se na Vaše děti!

Poděkování za tábor i celý rok

mnohokrát Vám děkuji za výtvory dětí i fotografie z chodovského tábora. Péťovi se tam velmi líbilo. Zároveň bych Vám rád poděkoval za celý...

Poděkování za výuku angličtiny v MŠ

...ráda bych Vám moc poděkovala za výuku naší dcery Luisy Ročkové - MŠ Točitá.

Luisu to moc bavilo a mně se zase líbila ukázková hodina...

Poděkování za práci a vstřícný přístup

Dobrý den,
Luky je z pondělní hodiny angličtiny u Vás nadšený. Máme radost, že se mu u Vás líbí a chce chodit.
Děkuji za vstřícnost...

Osobní hodnocení konverzačního kurzu a udělení známky za 1!

Dobrý den,

do školy JS FAN na angl. konverzace  chodí naše obě děti a jsme spokojeni. Proto budou oba příští rok pokračovat....

Kurz angličtiny - úspěšné příjimačky

Touto cestou bych Vám chtěla poděkovat i paní lektorce za skvělou práci a výuku. Díky návštěvě Vaši jazykové školy můj syn zvládl přijímačky z...

Letní tábor

Včera jsme s Kájou na toto téma shodou okolností debatovali v souvislosti s tím, že ve škole dostali nabídku odjet v...

Další reference