Nahoru

Jak se přihlásit

Zaujala vás naše nabídka, ale nevíte, jak se do našich kurzů přihlásit? Nezoufejte, spolu vše zvládneme. Postup přihlašování je jednoduchý a zahrnuje následující kroky:

1) V kategorii ROZVRH si vyberte kurz, který by vám vyhovoval.

Můžete si přitom vyfiltrovat jednotlivé dny, úrovně i druhy kurzů. Pokud si nejste jistí, co který kurz zahrnuje, můžete si více přečíst ZDE. V případě, že si nejste jisti úrovní, nezoufejte. Dětem, které v naší jazykové škole teprve začínají, dáme na první lekci k vyplnění krátký rozřazovací testík, který nám o jejich skutečné úrovni hodně napoví (s výjimkou předškoláků a žáků 1.třídy ZŠ, kteří ještě neumějí psát. Jejich úroveň bude posuzována na základě interakce s lektorem). Zoufat nemustíte ani tehdy, pokud neznáte přesný rozvrh vašeho dítěte. Jsme si vědomi, že u školních dětí vše závisí na aktuálním rozvrhu školy a že se rozvrh ještě na začátku září může měnit. S touto skutečností aktivně pracujeme a jsme připraveni dítě po přihlášení na žádost rodičů přeřadit do jiného kurzu dle aktuálních časových možností. Neznáte-li rozvrh, který bude dítě pro daný školní rok mít, vycházejte prostě z rozvrhu předchozího období. Pokud jste nenašli kurz dle vašich preferencí, OZVĚTE SE NÁM. Rádi vypíšeme nový kurz, dle vašich požadavků. Podmínkou otevření kurzu je zapsání minimálně 3 studentů. 

2) U vybraného kurzu klikněte na "detail" a pokračujte přes "vyplnit přihlášku".

Tímto způsobem se přihlásíte k vybranému jazykovému kurzu. Do poznámky můžete vyplnit také další časové možnosti. Pole, která jsou označena hvězdičkou, jsou povinná a bez jejich vyplnění se přihláška neodešle. 

3) Automatická odpověď.

Jestli se přihláška úspěšně odeslala poznáte dle toho, že vám do e-mailové schránky přijde automatická odpověď z adresy formular@jsfan.cz. 

4) Potvrzovací e-mail.

Jakmile přihlášku zpracujeme, budeme vás kontaktovat s detaily ohledně kurzu. Od přihlášení do zahájení kurzů od nás obdržíte několik e-mailů. Skrz e-mail obdržíte veškeré platební a organizační instrukce. Stejnou cestou vás budeme informovat v případě změny v rozvrhu. Proto, prosíme, věnujte své e-mailové schránce dostatečnou pozornost.

5) Příchod na první lekci.

Dle informací zaslaných e-mailem se, prosíme, dostavte na první lekci. Děti, které v naší jazykové škole začínají, dostanou na první lekci k vyplnění krátký rozřazovací testík, který nám o jejich skutečné úrovni hodně napoví (s výjimkou předškoláků a žáků 1.třídy ZŠ, kteří ještě neumějí psát. Jejich úroveň bude posuzována na základě interakce s lektorem). Na první lekci si děti převezme koordinátor, který je předá lektorovi a sdělí klientům všechny potřebné informace.

V případě jakýchkoli dotazů, ať už před zahájením kurzu nebo v jeho průběhu, se na nás neváhejte obracet. Kontaktovat nás můžete ZDE uvedenými způsoby.

Poděkování za skype lekce

...Kurz je skvělý už jen z toho důvodu, že naše děti jinak nemají možnost být spolu v kontaktu. Hodiny angličtiny přes Skype jsou takovým ostrůvkem v moři každodenní rutiny, kdy má člověk pocit, že se (aspoň na tu hodinu a půl) vrátily staré časy, děti dělají něco s opravdovým zájmem a tak, jak bývaly zvyklé (i když s novou technikou)...

 

Letní příměstský tábor Chodov

Letní příměstský tábor v JS FAN moje děti každý rok zbožňují. Je plný zábavy, her a hlavně oceňují příjemný přístup mladých lektorek, které mají tu správnou energii na celý týden vydržet v dobré náladě. Upřímně, ne všude tomu tak ve školství je:-) Takže za mě a moje děti dáváme 1*. Krásný den přeje Dara Smreková (Sonia 8 let + Otakar 5 let)

Angličtina přirozeně, bez biflování

..Moc je to u vás baví a stalo se přesně to, o co se od jejich raného věku snažím. Angličtina je pro ně normální a v podstatě se ji nemusí učit...

Nejlepší tábor

Rada bych vám ještě podekovala za skvělý příměstský tábor. Naše Lucinka si týden s vámi moc užila a prý to byl nejlepší tábor, na kterém byla :)

Poděkování za tábor i celý rok

...mnohokrát Vám děkuji za výtvory dětí i fotografie z chodovského tábora. Péťovi se tam velmi líbilo. Zároveň bych Vám rád poděkoval za celý minulý rok, kdy k Vám Péťa chodil, myslím, že to pro něj bylo velmi přínosné, díky Vám a Vašim lektorkám.

Poděkování za výuku angličtiny v MŠ

...ráda bych Vám moc poděkovala za výuku naší dcery Luisy Ročkové - MŠ Točitá.

Luisu to moc bavilo a mně se zase líbila ukázková hodina s Renatou :-)

Poděkování za práci a vstřícný přístup

...Luky je z pondělní hodiny angličtiny u Vás nadšený. Máme radost, že se mu u Vás líbí a chce chodit.
Děkuji za vstřícnost a milý přístup. Kéž by to takhle fungovalo všude....

Osobní hodnocení konverzačního kurzu a udělení známky za 1!

...do školy JS FAN na angl. konverzace  chodí naše obě děti a jsme spokojeni. Proto budou oba příští rok pokračovat. Lektory si chválí a staršímu synovi se také zamlouvá střídání lektorů - líbí se mu ta "rozdílná" angličtina...

Kurz angličtiny - úspěšné příjimačky

...Díky návštěvě Vaši jazykové školy můj syn zvládl přijímačky z angličtiny na šestileté gymnázium na plný počet bodů....

Letní tábor

...Konstatoval, že raději pojede s Vámi na jazykový tábor. Neumím si v jeho podání představit větší ocenění Vaší práce. Já, jako rodič, opožděně děkuji i za zaslané fotografie. Až z nich jsem teprve pochopila, jakým aktivitám jste se s dětmi věnovali...

Další reference