Nahoru

Příměstský tábor s AJ na Chodově

Vážení rodiče,

máme velkou radost, že Vám může sdělit, že se nám i letos podařilo pro Vás získat dotace MČ Praha 11 na letní příměstské tábory. Díky tomu se pro Vás tábor zlevňuje o 100 Kč/den (500 Kč/týden). Kapacita tábora činí 30 dětí/turnus.

LETNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR S ANGLIČTINOU A ADAMSOVOU RODINOU (WEDNESDAY)

Oblíbený příměstský tábor, který v sobě snoubí výuku angličtiny a hravé táborové soutěžení. 

Děti se mohou těšit na program nabitý hrami, aktivitami a zábavou. V ceně tábora je zahrnuta celodenní péče (pondělí-pátek, 7:00-18:00), výuka angličtiny pod vedením zkušených lektorů Wattsenglish, teplý oběd, svačina 2x denně a pitný režim. V ceně nejsou zahrnuty výdaje spojené s dopravou MHD a vstupy (v případě výletu). 
 

Turnusy pro léto 2024:

1. Turnus: 29.7.-2.8.2024 --> VYPLNIT PŘIHLÁŠKU. Kapacita naplněna. Přijímáme pouze náhradníky.

2. Turnus: 5.8.-9.8.2024 --> VYPLNIT PŘIHLÁŠKUKapacita naplněna. Přijímáme pouze náhradníky.

Pro koho je tábor určen?

Tábor je určen dětem ve věku přibližně od 5 do 12 let.

Své dítě můžete přihlásit na celý týden nebo pouze na jednotlivé dny. Náplň dní bude tematická, vaše dítě si tak užije denní program naplno a originálně, i pokud se bude účastnit pouze několika dní.
 

Kolik to stojí?

Plná cena: 4500 Kč/turnus (900 Kč/den). 

Cena s dotací od MČ Praha 11: 4000 Kč/turnus (800 Kč/den)

Cena zahrnuje: celodopolední výuku angličtiny našimi lektory (výuka probíhá hravou formou, výlučně v anglickém jazyce); stravu (dopolední a odpolední svačina, oběd); pitný režim; veškeré pomůcky; zábavný odpolední program (loni nám například přišel kouzelník) zaměřený na téma táborové hry.  

Cena nezahrnuje: úrazové pojištění.
 

Co děti čeká?

V dopoledních hodinách probíhá výuka angličtiny metodou Wattsenglish, a to ve dvou výukových blocích, oddělených dopolední svačinou. Pro účely výuky jsou děti rozděleny do několika skupin dle jejich úrovně a věku. Výuka je hravá a interaktivní. Využíváme při ní řadu her, soutěží, písniček a dalších pomůcek či aktivit.

Výuku vedou lektoři z řad JS FAN, které dobře známe. Všichni naši lektoři umí dobře vyvážít výuku a hru, takže angličtina děti skutečně baví. V průběhu celého týdne děti sbírají studijní materiály, které si nakonec odnesou domů v podobě vlastního anglického portfolia. Celkový rozsah výuky činí přibližně 4 vyučovací hodiny denně, angličtinu nicméně děti procvičují a využívají i v rámci odpoledního programu.

V odpoledních hodinách jsou pro děti připraveny hry, soutěže a další aktivity při kteréch opět využijí angličtinu. V závislosti na počasí probíhají aktivity buďto na přilehlé zahradě nebo uvnitř. Pro případ horkého počasí máme pro děti připravenou zahradní sprchu s rozprašovačem, pod kterou se mohou ochladit. Alespoň 1x týdně také podnikáme výpravu do okolí tábora. V minulosti jsme se vypravovali například do areálu Chodovské tvrze nebo do Hostivařského lesoparku.  
 

Téma táborové hry:

Adamsova rodina (Wednesday)
 

Místo: 

MŠ Květnového vítězství 1738/14
 

Důležité časy: 

7:00 - 8:00 - příchod
16:30 - 18:00 odchod 

- časy příchodu a odchodu je možné domluvit také individuálně na základě dohody. V případě delších odpoledních aktivit budou rodiče vždy ráno informováni, kdy bude možné děti vyzvednout.
 

A na závěr malé shrnutí:

  • Tábor je určen dětem ve věku přibližně od 5 do 12 let.
  • Své dítě můžete přihlásit na celý týden nebo pouze na jednotlivé dny. 
  • Náplň dní bude tematická, vaše dítě si tak užije denní program naplno a originálně, i pokud se bude účastnit pouze několika dní.
  • Tábor bude probíhat v prostorách ZŠ Chodov (Květnového vítězství 57).
  • V dopoledních hodinách probíhá výuka angličtiny. Děti se učí zábavnou formou (hry, soutěže ...), za příznivého počasí probíhá výuka venku.
  • Po obědě následuje krátký odpočinek a po něm odpolední aktivity.
  • V případě zájmu je možné přihlásit dítě i na jednotlivé dny.
     

Přihlašování zatím nebylo otevřeno.

Před vyplněním přihlášky si přečtěte podmínky účasti na dětské rekreaci.

Formuláře ke stažení (budou dostupné také na místě):

1) Prohlášení o bezinfekčnosti dítěte.

2) Souhlas se samostatným odchodem dítěte.

 

Kontakt: 

V případě ohledně organizace letního tábora se obracejte na na e-mail: lucie.kohoutova@jsfan.cz nebo telefonní číslo 776 723 036 (Lucie Kohoutová). 

Spokojenost s kurzem a lektorkou

"...dcera Bětka Teuberová navštěvuje ve Vaší jazykkové škole vysoce profesionální, hravé, motivační, laskavé a radostně vedené kurzy paní učitelkou Angelikou Kirchen..."

Poděkování za skype lekce

...Kurz je skvělý už jen z toho důvodu, že naše děti jinak nemají možnost být spolu v kontaktu. Hodiny angličtiny přes Skype jsou takovým ostrůvkem v moři každodenní rutiny, kdy má člověk pocit, že se (aspoň na tu hodinu a půl) vrátily staré časy, děti dělají něco s opravdovým zájmem a tak, jak bývaly zvyklé (i když s novou technikou)...

 

Letní příměstský tábor Chodov

Letní příměstský tábor v JS FAN moje děti každý rok zbožňují. Je plný zábavy, her a hlavně oceňují příjemný přístup mladých lektorek, které mají tu správnou energii na celý týden vydržet v dobré náladě. Upřímně, ne všude tomu tak ve školství je:-) Takže za mě a moje děti dáváme 1*. Krásný den přeje Dara Smreková (Sonia 8 let + Otakar 5 let)

Angličtina přirozeně, bez biflování

..Moc je to u vás baví a stalo se přesně to, o co se od jejich raného věku snažím. Angličtina je pro ně normální a v podstatě se ji nemusí učit...

Nejlepší tábor

Rada bych vám ještě podekovala za skvělý příměstský tábor. Naše Lucinka si týden s vámi moc užila a prý to byl nejlepší tábor, na kterém byla :)

Poděkování za tábor i celý rok

...mnohokrát Vám děkuji za výtvory dětí i fotografie z chodovského tábora. Péťovi se tam velmi líbilo. Zároveň bych Vám rád poděkoval za celý minulý rok, kdy k Vám Péťa chodil, myslím, že to pro něj bylo velmi přínosné, díky Vám a Vašim lektorkám.

Poděkování za výuku angličtiny v MŠ

...ráda bych Vám moc poděkovala za výuku naší dcery Luisy Ročkové - MŠ Točitá.

Luisu to moc bavilo a mně se zase líbila ukázková hodina s Renatou :-)

Poděkování za práci a vstřícný přístup

...Luky je z pondělní hodiny angličtiny u Vás nadšený. Máme radost, že se mu u Vás líbí a chce chodit.
Děkuji za vstřícnost a milý přístup. Kéž by to takhle fungovalo všude....

Osobní hodnocení konverzačního kurzu a udělení známky za 1!

...do školy JS FAN na angl. konverzace  chodí naše obě děti a jsme spokojeni. Proto budou oba příští rok pokračovat. Lektory si chválí a staršímu synovi se také zamlouvá střídání lektorů - líbí se mu ta "rozdílná" angličtina...

Kurz angličtiny - úspěšné příjimačky

...Díky návštěvě Vaši jazykové školy můj syn zvládl přijímačky z angličtiny na šestileté gymnázium na plný počet bodů....

Letní tábor

...Konstatoval, že raději pojede s Vámi na jazykový tábor. Neumím si v jeho podání představit větší ocenění Vaší práce. Já, jako rodič, opožděně děkuji i za zaslané fotografie. Až z nich jsem teprve pochopila, jakým aktivitám jste se s dětmi věnovali...

Další reference