Nahoru

Příměstský tábor s AJ na Chodově

 

PŘIHLAŠOVÁNÍ PRO LÉTO 2019 BUDE OTEVŘENO OD LEDNA 2019.

 

Vážení rodiče,

i na léto 2019 chystáme příměstský tábor s angličtinou na pražském Chodově a doufáme, že se s vámi potkáme na některém z termínů.

Stejně jako v minulých letech, i pro rok 2019 budeme žádat o dotace ze strany MČ Praha 11. V případě kladného vyřízení bude včasně přihlášeným celková cena tábora snížena o výši dotace pro dítě a den. Dotace bývají omezené počtem přihlášených. V loňských letech byly vypláceny zhruba prvním 100 dětem. Pro více informací nás můžete kdykoli kontaktovat.
 

Turnusy (budou vypsány do konce prosince).
 

Pro koho je tábor určen?

Tábor je určen dětem ve věku přibližně od 5 do 12 let.

Své dítě můžete přihlásit na celý týden nebo pouze na jednotlivé dny. Náplň dní bude tematická, vaše dítě si tak užije denní program naplno a originálně, i pokud se bude účastnit pouze několika dní.
 

Co děti čeká?

V dopoledních hodinách bude probíhat výuky angličtiny, a to ve dvou výukových blocích, oddělených dopolední svačinou. Pro účely výuky budou děti rozděleny do několika skupin dle jejich úrovně a věku. Výuka bude probíhat hravou, interaktivní formou, za využití her, soutěží, písniček a dalších pomůcek či aktivit a povedou ji zkušené a kvalifikované lektorky. V průběhu celého týdne budou děti sbírat studijní materiály, které si nakonec odnesou domů. Celkový rozsah výuky činí přibližně 4 vyučovací hodiny denně

V odpoledních hodinách budou pro děti připraveny hry, soutěže a další aktivity. Děti budou soutěžit v rámci tematicky laděné táborové hry, jejíž téma ještě bude upřesněno. Všechny hry a soutěže budou koncipovány tak, aby v nich děti v maximální možné míře využívaly angličtinu. V závislosti na počasí budou hry probíhat buďto na zahradě školky nebo uvnitř. V případě horkého počasí budou mít děti pro ochlazení k dispozici zahradní sprchu. 

Místo: 

ZŠ Chodov (Květnového vítězství 57) a přilehlá budova MŠ (Květnového vítězství 1738)
 

Důležité časy: 

7:00 - 8:00 - příchod
16:30 - 18:00 odchod (časy příchodu a odchodu je možné změnit na základě dohody, v případě delších odpoledních aktivit budou rodiče vždy ráno informováni, kdy bude možné děti vyzvednout).
 

A na závěr malé shrnutí:

  • Tábor je určen dětem ve věku přibližně od 5 do 12 let.
  • Své dítě můžete přihlásit na celý týden nebo pouze na jednotlivé dny. 
  • Náplň dní bude tematická, vaše dítě si tak užije denní program naplno a originálně, i pokud se bude účastnit pouze několika dní.
  • Tábor bude probíhat v prostorách MŠ Květnového vítězství 1738, Praha 11.
  • V dopoledních hodinách probíhá výuka angličtiny. Děti se učí zábavnou formou (hry, soutěže ...), za příznivého počasí probíhá výuka venku.
  • Po obědě následuje krátký odpočinek a po něm odpolední aktivity.
  • V případě zájmu je možné přihlásit dítě i na jednotlivé dny.
  • Cena 2050,-Kč/turnus. V ceně je zahrnuto: pitný režim, oběd, svačina 2x denně a výukové materiály. V ceně není zahrnuto: poplatky spojené s výlety, jako je vstupné nebo jízdné. 
     

Přihláška (PŘIHLÁŠKY PRO ROK 2019 BUDOU OTEVŘENY OD LEDNA 2019)

Před vyplněním přihlášky si přečtěte podmínky účasti na dětské rekreaci.

 

Kontakt:

V případě ohledně organizace letního tábora se obracejte na na e-mail: lucie.prokopova@jsfan.cz

 

 

Nejlepší tábor

Rada bych vám ještě podekovala za skvělý příměstský tábor. Naše Lucinka si týden s vámi moc užila a prý to byl nejlepší tábor, na...

Poděkování za tábor i celý rok

...mnohokrát Vám děkuji za výtvory dětí i fotografie z chodovského tábora. Péťovi se tam velmi líbilo. Zároveň bych Vám rád...

Poděkování za výuku angličtiny v MŠ

...ráda bych Vám moc poděkovala za výuku naší dcery Luisy Ročkové - MŠ Točitá.

Luisu to moc bavilo a mně se zase líbila...

Poděkování za práci a vstřícný přístup

...Luky je z pondělní hodiny angličtiny u Vás nadšený. Máme radost, že se mu u Vás líbí a chce chodit.
Děkuji za vstřícnost a...

Osobní hodnocení konverzačního kurzu a udělení známky za 1!

...do školy JS FAN na angl. konverzace  chodí naše obě děti a jsme spokojeni. Proto budou oba příští rok pokračovat. Lektory...

Kurz angličtiny - úspěšné příjimačky

...Díky návštěvě Vaši jazykové školy můj syn zvládl přijímačky z angličtiny na šestileté gymnázium na plný počet bodů....

<...
Letní tábor

...Konstatoval, že raději pojede s Vámi na jazykový tábor. Neumím si v jeho podání představit větší...

Další reference