Nahoru

Příměstský tábor s AJ na Chodově

Vážení rodiče,

i na léto 2018 chystáme příměstský tábor s angličtinou na pražském Chodově a doufáme, že se s vámi potkáme na některém z termínů.

Stejně jako v minulých letech, i pro rok 2018 budeme žádat o dotace ze strany MČ Praha 11. V případě kladného vyřízení bude včasně přihlášeným celková cena tábora snížena o výši dotace pro dítě a den. Dotace bývají omezené počtem přihlášených. V loňských letech byly vypláceny zhruba prvním 100 dětem. Pro více informací nás můžete kdykoli kontaktovat.
 

Turnusy:

1. turnus bude - 23.7.-27.7.2018 - ZAPLNĚNO
2. turnus bude - 30.7.-3.8.2018 - ZAPLNĚNO
3. turnus bude - 6.8.-10.8.2018 - ZAPLNĚNO

 

Pro koho je tábor určen?

Tábor je určen dětem ve věku přibližně od 5 do 12 let.

Své dítě můžete přihlásit na celý týden nebo pouze na jednotlivé dny. Náplň dní bude tematická, vaše dítě si tak užije denní program naplno a originálně, i pokud se bude účastnit pouze několika dní.
 

Co děti čeká?

V dopoledních hodinách bude probíhat výuky angličtiny, a to ve dvou výukových blocích, oddělených dopolední svačinou. Pro účely výuky budou děti rozděleny do několika skupin dle jejich úrovně a věku. Výuka bude probíhat hravou, interaktivní formou, za využití her, soutěží, písniček a dalších pomůcek či aktivit a povedou ji zkušené a kvalifikované lektorky. V průběhu celého týdne budou děti sbírat studijní materiály, které si nakonec odnesou domů. Celkový rozsah výuky činí přibližně 4 vyučovací hodiny denně

V odpoledních hodinách budou pro děti připraveny hry, soutěže a další aktivity. Děti budou soutěžit v rámci tematicky laděné táborové hry, jejíž téma ještě bude upřesněno. Všechny hry a soutěže budou koncipovány tak, aby v nich děti v maximální možné míře využívaly angličtinu. V závislosti na počasí budou hry probíhat buďto na zahradě školky nebo uvnitř. V případě horkého počasí budou mít děti pro ochlazení k dispozici zahradní sprchu. 

Místo: 

ZŠ Chodov (Květnového vítězství 57) a přilehlá budova MŠ (Květnového vítězství 1738)
 

Cena: 

2050,-Kč/turnus (v případě zájmu je možné dítě přihlásit i na jednotlivé dny - uveďte prosíme do poznámky v přihlášce)

V ceně je zahrnuto: pitný režim, oběd, svačina 2x denně a výukové materiály. V ceně není zahrnuto: poplatky spojené s výlety, jako je vstupné nebo jízdné. 
 

Důležité časy: 

7:00 - 8:00 - příchod
16:30 - 18:00 odchod (časy příchodu a odchodu je možné změnit na základě dohody, v případě delších odpoledních aktivit budou rodiče vždy ráno informováni, kdy bude možné děti vyzvednout).
 

A na závěr malé shrnutí:

  • Tábor je určen dětem ve věku přibližně od 5 do 12 let.
  • Své dítě můžete přihlásit na celý týden nebo pouze na jednotlivé dny. 
  • Náplň dní bude tematická, vaše dítě si tak užije denní program naplno a originálně, i pokud se bude účastnit pouze několika dní.
  • Tábor bude probíhat v prostorách MŠ Květnového vítězství 1738, Praha 11.
  • V dopoledních hodinách probíhá výuka angličtiny. Děti se učí zábavnou formou (hry, soutěže ...), za příznivého počasí probíhá výuka venku.
  • Po obědě následuje krátký odpočinek a po něm odpolední aktivity.
  • V případě zájmu je možné přihlásit dítě i na jednotlivé dny.
  • Cena 2050,-Kč/turnus. V ceně je zahrnuto: pitný režim, oběd, svačina 2x denně a výukové materiály. V ceně není zahrnuto: poplatky spojené s výlety, jako je vstupné nebo jízdné. 
     

Přihláška:

Přihlásit své děti můžete ZDE.

Před vyplněním přihlášky si přečtěte podmínky účasti na dětské rekreaci.

 

Kontakt:

V případě ohledně organizace letního tábora se obracejte na na e-mail: lucie.prokopova@jsfan.cz

 

 

Nejlepší tábor

Rada bych vám ještě podekovala za skvělý příměstský tábor. Naše Lucinka si týden s vámi moc užila a prý to byl nejlepší tábor, na...

Poděkování za tábor i celý rok

...mnohokrát Vám děkuji za výtvory dětí i fotografie z chodovského tábora. Péťovi se tam velmi líbilo. Zároveň bych Vám rád...

Poděkování za výuku angličtiny v MŠ

...ráda bych Vám moc poděkovala za výuku naší dcery Luisy Ročkové - MŠ Točitá.

Luisu to moc bavilo a mně se zase líbila...

Poděkování za práci a vstřícný přístup

...Luky je z pondělní hodiny angličtiny u Vás nadšený. Máme radost, že se mu u Vás líbí a chce chodit.
Děkuji za vstřícnost a...

Osobní hodnocení konverzačního kurzu a udělení známky za 1!

...do školy JS FAN na angl. konverzace  chodí naše obě děti a jsme spokojeni. Proto budou oba příští rok pokračovat. Lektory...

Kurz angličtiny - úspěšné příjimačky

...Díky návštěvě Vaši jazykové školy můj syn zvládl přijímačky z angličtiny na šestileté gymnázium na plný počet bodů....

<...
Letní tábor

...Konstatoval, že raději pojede s Vámi na jazykový tábor. Neumím si v jeho podání představit větší...

Další reference