Nahoru

Příměstský tábor s AJ na Chodově

Vážení rodiče,

i na léto 2020 chystáme příměstský tábor s angličtinou na Chodově (Praha 11) a doufáme, že se s vámi potkáme na některém z termínů.

Děti se mohou opět těšit na program nabitý hrami, aktivitami a zábavou. V ceně tábora je zahrnuta celodenní péče (pondělí-pátek, 7:00-18:00), výuka angličtiny pod vedením zkušených lektorů Wattsenglish, teplý oběd, svačina 2x denně a pitný režim. V ceně nejsou zahrnuty výdaje spojené s dopravou MHD a vstupy (v případě výletu). 
 

Turnusy pro léto 2020:

1.TURNUS: 27.7.-31.7.2020

2.TURNUS: 3.8.-7.8.2020

3.TURNUS: 10.8.-14.8.2020
 

Pro koho je tábor určen?

Tábor je určen dětem ve věku přibližně od 5 do 12 let.

Své dítě můžete přihlásit na celý týden nebo pouze na jednotlivé dny. Náplň dní bude tematická, vaše dítě si tak užije denní program naplno a originálně, i pokud se bude účastnit pouze několika dní.
 

Co děti čeká?

V dopoledních hodinách probíhá výuka angličtiny metodou Wattsenglish, a to ve dvou výukových blocích, oddělených dopolední svačinou. Pro účely výuky jsou děti rozděleny do několika skupin dle jejich úrovně a věku. Výuka je hravá a interaktivní. Využíváme při ní řadu her, soutěží, písniček a dalších pomůcek či aktivit. Výuku vedou kvalifikovaní a proškolení lektoři Wattsenglish. V průběhu celého týdne děti sbírají studijní materiály, které si nakonec odnesou domů v podobě vlastního anglického portfolia. Celkový rozsah výuky činí přibližně 4 vyučovací hodiny denně

V odpoledních hodinách jsou pro děti připraveny hry, soutěže a další aktivity při kteréch opět využijí angličtinu. Tábor 2020 se ponese v duchu táborové hry s názvem "Z pohádky do pohádky". V závislosti na počasí probíhají aktivity buďto na prostorné školní zahradě nebo uvnitř. Pro případ horkého počasí máme pro děti připravenou zahradní sprchu s rozprašovačem, pod kterou se mohou ochladit. Alespoň 1x týdně také podnikáme výpravu do okolí tábora. V minulosti jsme se vypravovali například do areálu Chodovské tvrze nebo do Hostivařského lesoparku.  
 

Místo:  

ZŠ Chodov (Květnového vítězství 57).
 

Cena: 

 • 2950 Kč/týden (pondělí-pátek) nebo 590 Kč/den

 • cena zahrnuje: celodenní péči (7:00-18:00), výuku angličtiny pod vedením zkušených lektorů proškolených metodou Wattsengslish, teplý oběd, svačinu 2x denně, pitný režim.
   

Důležité časy: 

7:00 - 8:00 - příchod
16:30 - 18:00 odchod (časy příchodu a odchodu je možné změnit na základě dohody, v případě delších odpoledních aktivit budou rodiče vždy ráno informováni, kdy bude možné děti vyzvednout).
 

A na závěr malé shrnutí:

 • Tábor je určen dětem ve věku přibližně od 5 do 12 let.
 • Své dítě můžete přihlásit na celý týden nebo pouze na jednotlivé dny. 
 • Náplň dní bude tematická, vaše dítě si tak užije denní program naplno a originálně, i pokud se bude účastnit pouze několika dní.
 • Tábor bude probíhat v prostorách ZŠ Chodov (Květnového vítězství 57).
 • V dopoledních hodinách probíhá výuka angličtiny. Děti se učí zábavnou formou (hry, soutěže ...), za příznivého počasí probíhá výuka venku.
 • Po obědě následuje krátký odpočinek a po něm odpolední aktivity.
 • V případě zájmu je možné přihlásit dítě i na jednotlivé dny.
 • Cena 2950,-Kč/turnus nebo 590 Kč/den. V ceně je zahrnuto: pitný režim, oběd, svačina 2x denně a výukové materiály. V ceně není zahrnuto: poplatky spojené s výlety, jako je vstupné nebo jízdné. 
   

PŘIHLÁŠKA ZDE

Před vyplněním přihlášky si přečtěte podmínky účasti na dětské rekreaci.
 

Formuláře ke stažení (budou dostupné také na místě):

1) Prohlášení o bezinfekčnosti dítěte.

2) Souhlas se samostatným odchodem dítěte.

 

Kontakt:

V případě ohledně organizace letního tábora se obracejte na na e-mail: lucie.kohoutova@jsfan.cz nebo telefonní číslo 776 723 036 (Lucie Kohoutová). 

 

 

Nejlepší tábor

Rada bych vám ještě podekovala za skvělý příměstský tábor. Naše Lucinka si týden s vámi moc užila a prý to byl nejlepší tábor, na...

Poděkování za tábor i celý rok

...mnohokrát Vám děkuji za výtvory dětí i fotografie z chodovského tábora. Péťovi se tam velmi líbilo. Zároveň bych Vám rád...

Poděkování za výuku angličtiny v MŠ

...ráda bych Vám moc poděkovala za výuku naší dcery Luisy Ročkové - MŠ Točitá.

Luisu to moc bavilo a mně se zase líbila...

Poděkování za práci a vstřícný přístup

...Luky je z pondělní hodiny angličtiny u Vás nadšený. Máme radost, že se mu u Vás líbí a chce chodit.
Děkuji za vstřícnost a...

Osobní hodnocení konverzačního kurzu a udělení známky za 1!

...do školy JS FAN na angl. konverzace  chodí naše obě děti a jsme spokojeni. Proto budou oba příští rok pokračovat. Lektory...

Kurz angličtiny - úspěšné příjimačky

...Díky návštěvě Vaši jazykové školy můj syn zvládl přijímačky z angličtiny na šestileté gymnázium na plný počet bodů....

<...
Letní tábor

...Konstatoval, že raději pojede s Vámi na jazykový tábor. Neumím si v jeho podání představit větší...

Další reference