Nahoru

COVID-19 - obnovení docházky

11.5.2020

Vážení rodiče a studenti,

dle aktuálního nařízení je možné od 11.5. dále postupně obnovit provoz kroužků v rámci tzv. "neformálního vzdělávání", což se týká i naší školy.

Naše jazyková škola počítá s postupným obnovováním docházkové výuky v rámci kroužků od pondělí 18.5.2020. Už teď je však jasné, že nebude v našich možnostechnobnovit docházku ve všech kurzech. Prioritně budeme obnovovat výuku individuálních kurzů a výuku v malých skupinkách. 

Zároveň upozorňujeme, že i při obnovení výuky v docházkovém režimu může docházet ke změnám v rozvrhu. Důvodem jsou jednak prostorová omezení (prozatím máme k dispozici pouze prostory v MŠ Květnového vítězství a návrat do prostor ZŠ Chodov je nejistý) a jednak pozměněné personální kapacity. Někteří z našich lektorů nejsou v souvislosti s krizí přítomni v Praze nebo dokonce ani v zemi. 

V případě plánovaného obnovení docházky ve Vašem kurzu, budete s předstihem kontaktování e-mailem nebo telefonicky zaměstnancem naší školy. 

Děkujeme Vám za pochopení a za trpělivost. 

 

07.05.2020

Vážení rodiče a studenti,

zatím nám, bohužel, aktuální nařízení vlády neumožňuje obnovit docházku do kurzů. Situaci sledujeme a budeme Vás informat ihned, jak nastane nějaká změna. V tuto chvíli pokračujeme v režimu on-line výuky.

Děkujeme, že jste s námi. Již se na Vás na všechny těšíme.

Váš tým jazykové školy JS FAN

Zpět na výpis novinek
Spokojenost s kurzem a lektorkou

"...dcera Bětka Teuberová navštěvuje ve Vaší jazykkové škole vysoce profesionální, hravé, motivační, laskavé a radostně vedené kurzy paní učitelkou Angelikou Kirchen..."

Poděkování za skype lekce

...Kurz je skvělý už jen z toho důvodu, že naše děti jinak nemají možnost být spolu v kontaktu. Hodiny angličtiny přes Skype jsou takovým ostrůvkem v moři každodenní rutiny, kdy má člověk pocit, že se (aspoň na tu hodinu a půl) vrátily staré časy, děti dělají něco s opravdovým zájmem a tak, jak bývaly zvyklé (i když s novou technikou)...

 

Letní příměstský tábor Chodov

Letní příměstský tábor v JS FAN moje děti každý rok zbožňují. Je plný zábavy, her a hlavně oceňují příjemný přístup mladých lektorek, které mají tu správnou energii na celý týden vydržet v dobré náladě. Upřímně, ne všude tomu tak ve školství je:-) Takže za mě a moje děti dáváme 1*. Krásný den přeje Dara Smreková (Sonia 8 let + Otakar 5 let)

Angličtina přirozeně, bez biflování

..Moc je to u vás baví a stalo se přesně to, o co se od jejich raného věku snažím. Angličtina je pro ně normální a v podstatě se ji nemusí učit...

Nejlepší tábor

Rada bych vám ještě podekovala za skvělý příměstský tábor. Naše Lucinka si týden s vámi moc užila a prý to byl nejlepší tábor, na kterém byla :)

Poděkování za tábor i celý rok

...mnohokrát Vám děkuji za výtvory dětí i fotografie z chodovského tábora. Péťovi se tam velmi líbilo. Zároveň bych Vám rád poděkoval za celý minulý rok, kdy k Vám Péťa chodil, myslím, že to pro něj bylo velmi přínosné, díky Vám a Vašim lektorkám.

Poděkování za výuku angličtiny v MŠ

...ráda bych Vám moc poděkovala za výuku naší dcery Luisy Ročkové - MŠ Točitá.

Luisu to moc bavilo a mně se zase líbila ukázková hodina s Renatou :-)

Poděkování za práci a vstřícný přístup

...Luky je z pondělní hodiny angličtiny u Vás nadšený. Máme radost, že se mu u Vás líbí a chce chodit.
Děkuji za vstřícnost a milý přístup. Kéž by to takhle fungovalo všude....

Osobní hodnocení konverzačního kurzu a udělení známky za 1!

...do školy JS FAN na angl. konverzace  chodí naše obě děti a jsme spokojeni. Proto budou oba příští rok pokračovat. Lektory si chválí a staršímu synovi se také zamlouvá střídání lektorů - líbí se mu ta "rozdílná" angličtina...

Kurz angličtiny - úspěšné příjimačky

...Díky návštěvě Vaši jazykové školy můj syn zvládl přijímačky z angličtiny na šestileté gymnázium na plný počet bodů....

Letní tábor

...Konstatoval, že raději pojede s Vámi na jazykový tábor. Neumím si v jeho podání představit větší ocenění Vaší práce. Já, jako rodič, opožděně děkuji i za zaslané fotografie. Až z nich jsem teprve pochopila, jakým aktivitám jste se s dětmi věnovali...

Další reference