Nahoru

Opakování mezinárodních zkoušek Cambridge YLE

Děkujeme všem rodičům i dětem za úžasný přístup a pochopení v této velice nepříjemné situaci. Náhradní termín máme za sebou, všechny děti se dostavily a jako omluvu a alespoň malou "náplast" za vzniklý stres dostaly od British Council dáreček. 

Doufejme, že tentokrát dorazí testy na místo určení do Cambridge v pořádku. Ihned, jak budeme mít nějaké zprávy, budeme Vás informovat. Certifikáty by měly být k dispozici v průběhu srpna.

Moc děkujeme. Byli jste všichni úžasní! :-)

Vážení rodiče,

upozorňujeme, že testy Starters, Movers a Flyers, které děti psaly v pátek 7.6. a které byly odeslány do Cambridge ke zpracování, byly, naprosto neuvěřitelně, odcizeny přepravní službě. 

Jedinou možností je zopakování zkoušek - pouze písemné části a poslechu (Reading and Writing, Listening). Části Speaking se toto netýká. Její výsedky byly zaznamenány a odeslány do Cambridge elektronicky.

Zkoušky budeme opakovat  VE STŘEDU 26.6.

Studenty, kterých se to týká, bude kontaktovat naše koordinátorka. 

Vzniklá situace nás velice mrzí a byť za ni naše jazyková škola není zodpovědná, velice se omlouváme. 

Uvědomujeme si, že opakování testů je nepříjemné zejména pro děti, pro které představeuje naprosto zbytečný stres navíc. Máme při té smůle ale aspoň štěstí, že se nám to podařilo zorganizovat ještě před prázdninami, protože ve hře byly i jiné varianty. Děti jsou stále velmi dobře připraveny, takže pro ně nebude problém testy znovu výborně napsat. 

Děkujeme za pochopení.

 

Tým JS FAN

 

Zpět na výpis novinek
Spokojenost s kurzem a lektorkou

"...dcera Bětka Teuberová navštěvuje ve Vaší jazykkové škole vysoce profesionální, hravé, motivační, laskavé a radostně vedené kurzy paní učitelkou Angelikou Kirchen..."

Poděkování za skype lekce

...Kurz je skvělý už jen z toho důvodu, že naše děti jinak nemají možnost být spolu v kontaktu. Hodiny angličtiny přes Skype jsou takovým ostrůvkem v moři každodenní rutiny, kdy má člověk pocit, že se (aspoň na tu hodinu a půl) vrátily staré časy, děti dělají něco s opravdovým zájmem a tak, jak bývaly zvyklé (i když s novou technikou)...

 

Letní příměstský tábor Chodov

Letní příměstský tábor v JS FAN moje děti každý rok zbožňují. Je plný zábavy, her a hlavně oceňují příjemný přístup mladých lektorek, které mají tu správnou energii na celý týden vydržet v dobré náladě. Upřímně, ne všude tomu tak ve školství je:-) Takže za mě a moje děti dáváme 1*. Krásný den přeje Dara Smreková (Sonia 8 let + Otakar 5 let)

Angličtina přirozeně, bez biflování

..Moc je to u vás baví a stalo se přesně to, o co se od jejich raného věku snažím. Angličtina je pro ně normální a v podstatě se ji nemusí učit...

Nejlepší tábor

Rada bych vám ještě podekovala za skvělý příměstský tábor. Naše Lucinka si týden s vámi moc užila a prý to byl nejlepší tábor, na kterém byla :)

Poděkování za tábor i celý rok

...mnohokrát Vám děkuji za výtvory dětí i fotografie z chodovského tábora. Péťovi se tam velmi líbilo. Zároveň bych Vám rád poděkoval za celý minulý rok, kdy k Vám Péťa chodil, myslím, že to pro něj bylo velmi přínosné, díky Vám a Vašim lektorkám.

Poděkování za výuku angličtiny v MŠ

...ráda bych Vám moc poděkovala za výuku naší dcery Luisy Ročkové - MŠ Točitá.

Luisu to moc bavilo a mně se zase líbila ukázková hodina s Renatou :-)

Poděkování za práci a vstřícný přístup

...Luky je z pondělní hodiny angličtiny u Vás nadšený. Máme radost, že se mu u Vás líbí a chce chodit.
Děkuji za vstřícnost a milý přístup. Kéž by to takhle fungovalo všude....

Osobní hodnocení konverzačního kurzu a udělení známky za 1!

...do školy JS FAN na angl. konverzace  chodí naše obě děti a jsme spokojeni. Proto budou oba příští rok pokračovat. Lektory si chválí a staršímu synovi se také zamlouvá střídání lektorů - líbí se mu ta "rozdílná" angličtina...

Kurz angličtiny - úspěšné příjimačky

...Díky návštěvě Vaši jazykové školy můj syn zvládl přijímačky z angličtiny na šestileté gymnázium na plný počet bodů....

Letní tábor

...Konstatoval, že raději pojede s Vámi na jazykový tábor. Neumím si v jeho podání představit větší ocenění Vaší práce. Já, jako rodič, opožděně děkuji i za zaslané fotografie. Až z nich jsem teprve pochopila, jakým aktivitám jste se s dětmi věnovali...

Další reference