Nahoru

Jazykové kurzy pro děti

„Vše ať se děje přirozeně, násilí ať se vzdálí ze všeho, co se děje.“ - Jan Amos Komenský

V dětských kurzech nabízíme výuku angličtiny. Na základě individuální domluvy jsme schopni otevřít kurzy francouzského, španělského, německého, ruského či italského jazyka.

Kurzy jsou určeny dětem od 5 do 15 let, stejně jako teenagerům. Všechny naše kurzy jsou koncipovány jako roční a mají návaznost v dalších letech. I tak je možno přistoupit v průběhu školního roku. V takovém případě Vám bude účtována poměrná část kurzovného a výukové materiály.

Naším cílem je, aby se děti naučily cizí jazyk, aktivně ho používaly, a zároveň, aby je práce bavila. Proto se v kurzech držíme principu "škola hrou" a využíváme moderní metodologii, která je efektivní a kterou si děti zároveň užívají.

Při výuce předškolních a žáků prvních až druhých tříd využíváme metodologii a výukové materiály Wattsenglish (z důvodu návaznosti mohou být učebnice WOW! nahrazeny stejně kvalitními učebnicemi Kid's Box. Metodika však zůstává stejná). Principy Wattsenglish metodologie pak uplatňujeme i u starších žáků.

V kurzech se zaměřujeme primárně na komunikaci. Gramatiku a slovíčka učíme kontextuálně - drilujeme tedy rovnou ve větách a simulujeme přitom reálné životní události.

V kurzech starších dětí (cca od 5.třídy ZŠ) se střídá český lektor (který s dětmi probírá gramatické jevy) a zahraniční lektor (který se zaměřuje primárně na konverzační cvičení).

Všichni naši lektoři bez ohledu na národnost v hodinách mluví striktně anglicky. K využití češtiny se uchylují pouze v případech, pokud potřebují dětem vysvětlit složitější gramatický jev nebo v případě kázeňských potíží. 

V přípravě dětí k jazykovým zkouškám Cambridge English spolupracujeme s naším partnerem, zkušebním střediskem British Council. Zároveň držíme status přípravného centra k těmto zkouškám a jsme členem Asociace Cambridgeských škol v ČR.

V kurzech anglického jazyka používáme učebnice sad WOW!, Kid's BoxEyes OpenFun For, Story Fun či jiné dle individuálních potřeb studenta. Učebnice jsou doplněny audionahrávkami, videokazetami nebo DVD, sadami obrázků, plakáty a dalšími materiály. Pro výuku ostatních jazyků vybíráme učebnice individuálně, vždy podle potřeb konkrétní skupiny. Učebnice mají rozsah od předškolních dětí až po patnáctileté studenty. To zaručuje plynulé pokračování v dalších stupních. Děti navážou v novém školním roce tam, kde před prázdninami skončily.

Více o tom, jak u nás probíhá výuka proč zahájit studium cizího jazyka v raném věku si můžete přečíst ZDE.

 

U nás si můžete vybrat z těchto kurzů:

→ Běžné skupinové kurzy AJ pro děti od 5 let

→ "Startovací" kurzy AJ pro děti od 4 let

→ Dopoledne s angličtinou pro předškolní děti

→ Konverzační kurzy AJ pro žáky druhého stupně ZŠ a studenty SŠ

→ Přípravu ke zkouškám Cambridge YLE

→ Přípravu ke zkouškám Cambridge ESOL for Schools

→ Individuální lekce angličtiny typu jeden na jednoho

→ Kurz AJ v programu KAMARÁDI určený pro skupinu minimálně 3 dětí, který nastavíme dle Vašich potřeb

na základě individuální domluvy pak také kurzy španělštiny, italštiny, francouzštiny, němčiny či ruštiny 

 

Přijďte se podívat. Těšíme se na Vaše děti!

Nejlepší tábor

Rada bych vám ještě podekovala za skvělý příměstský tábor. Naše Lucinka si týden s vámi moc užila a prý to byl nejlepší tábor, na...

Poděkování za tábor i celý rok

...mnohokrát Vám děkuji za výtvory dětí i fotografie z chodovského tábora. Péťovi se tam velmi líbilo. Zároveň bych Vám rád...

Poděkování za výuku angličtiny v MŠ

...ráda bych Vám moc poděkovala za výuku naší dcery Luisy Ročkové - MŠ Točitá.

Luisu to moc bavilo a mně se zase líbila...

Poděkování za práci a vstřícný přístup

...Luky je z pondělní hodiny angličtiny u Vás nadšený. Máme radost, že se mu u Vás líbí a chce chodit.
Děkuji za vstřícnost a...

Osobní hodnocení konverzačního kurzu a udělení známky za 1!

...do školy JS FAN na angl. konverzace  chodí naše obě děti a jsme spokojeni. Proto budou oba příští rok pokračovat. Lektory...

Kurz angličtiny - úspěšné příjimačky

...Díky návštěvě Vaši jazykové školy můj syn zvládl přijímačky z angličtiny na šestileté gymnázium na plný počet bodů....

<...
Letní tábor

...Konstatoval, že raději pojede s Vámi na jazykový tábor. Neumím si v jeho podání představit větší...

Další reference