Nahoru

Příměstský tábor s AJ v Dolních Chabrech

 

PŘIHLAŠOVÁNÍ PRO LÉTO 2019 OTEVŘENO

 

Vážení rodiče,

na léto 2019 chystáme novinkupříměstský tábor s angličtinou v Dolních Chabrech (Praha 8) a doufáme, že se s vámi potkáme na některém z termínů.

Děti se mohou těšit na program nabitý hrami, aktivitami a zábavou. V ceně tábora je zahrnuta celodenní péče (pondělí-pátek, 8:00-17:00), výuka angličtiny pod vedením kvalifikovaných lektorů a za využití unikátní metody Wattsenglish, teplý oběd, svačina 2x denně a pitný režim. V ceně nejsou zahrnuty výdaje spojené s dopravou MHD a vstupy (v případě výletu). 
 

Turnusy pro léto 2019:

 1. turnus: 15.7.-19.7.2019 → PŘIHLÁSIT SE

 2. turnus: ​​22.7.-26.7.2019 → PŘIHLÁSIT SE

Pro koho je tábor určen?

Tábor je určen dětem ve věku přibližně od 4 do 10 let.
 

Co děti čeká?

V dopoledních hodinách probíhá výuka angličtiny metodou Wattsenglish, a to ve dvou výukových blocích, oddělených dopolední svačinou. Pro účely výuky jsou děti rozděleny do několika skupin dle jejich úrovně a věku. Výuka je hravá a interaktivní. Využíváme při ní řadu her, soutěží, písniček a dalších pomůcek či aktivit. Výuku vedou kvalifikovaní a proškolení lektoři Wattsenglish. V průběhu celého týdne děti sbírají studijní materiály, které si nakonec odnesou domů v podobě vlastního anglického portfolia. Celkový rozsah výuky činí přibližně 4 vyučovací hodiny denně. V odpoledních hodinách jsou pro děti připraveny hry, soutěže a další aktivity při kteréch opět využijí angličtinu. Letošním tématem odpoledních her je "Zkouška dovedností". V závislosti na počasí probíhají aktivity buďto zahradě nebo uvnitř.

Místo:  

MŠ Chaberáček (Protilehlá 235/235, 184 00 Praha-Dolní Chabry)

Cena: 

 • 3200 Kč/týden

 • cena zahrnuje: celodenní péči (8:00-17:00), výuku angličtiny pod vedením zkušených lektorů, teplý oběd, svačinu 2x denně, pitný režim.
   

Důležité časy: 

8:00 - 8:30 - příchod (poté začíná výuka angličtiny)
16:00 - 17:00 vyzvedávání dětí

Časy příchodu a odchodu je možné změnit na základě dohody.
 

A na závěr malé shrnutí:

 • Tábor je určen dětem ve věku přibližně od 4 do 10 let.
 • Tábor probíhá v prostorách MŠ Chaberáček (Protilehlá 235/235, 184 00 Praha-Dolní Chabry).
 • V dopoledních hodinách probíhá výuka angličtiny. Děti se učí zábavnou formou (hry, soutěže ...), za příznivého počasí probíhá výuka venku.
 • Po obědě následuje krátký odpočinek a po něm odpolední aktivity.
 • Cena 3200,-Kč/turnus (200 Kč sourozenecká sleva). V ceně je zahrnuto: pitný režim, oběd, svačina 2x denně a výukové materiály. V ceně není zahrnuto: poplatky spojené s výlety, jako je vstupné nebo jízdné. 
   

Elektronickou přihlášku můžete vyplnit ZDE.

Před vyplněním přihlášky si přečtěte podmínky účasti na dětské rekreaci.

 

Kontakt:

V případě zájmu o přihlášení na letní tábor se obracejte na na e-mail: lucie.kohoutova@jsfan.cz nebo telefonní číslo 776 723 036 (Lucie Kohoutová - zástupkyně ředitelky). 

V případě dotazů týkajících se provozu se obracejte na e-mal: nela.svancarova@jsfan.cz nebo telefonní číslo 777 866 348 (Nela Švancarová - hlavní vedoucí tábora).

Nejlepší tábor

Rada bych vám ještě podekovala za skvělý příměstský tábor. Naše Lucinka si týden s vámi moc užila a prý to byl nejlepší tábor, na...

Poděkování za tábor i celý rok

...mnohokrát Vám děkuji za výtvory dětí i fotografie z chodovského tábora. Péťovi se tam velmi líbilo. Zároveň bych Vám rád...

Poděkování za výuku angličtiny v MŠ

...ráda bych Vám moc poděkovala za výuku naší dcery Luisy Ročkové - MŠ Točitá.

Luisu to moc bavilo a mně se zase líbila...

Poděkování za práci a vstřícný přístup

...Luky je z pondělní hodiny angličtiny u Vás nadšený. Máme radost, že se mu u Vás líbí a chce chodit.
Děkuji za vstřícnost a...

Osobní hodnocení konverzačního kurzu a udělení známky za 1!

...do školy JS FAN na angl. konverzace  chodí naše obě děti a jsme spokojeni. Proto budou oba příští rok pokračovat. Lektory...

Kurz angličtiny - úspěšné příjimačky

...Díky návštěvě Vaši jazykové školy můj syn zvládl přijímačky z angličtiny na šestileté gymnázium na plný počet bodů....

<...
Letní tábor

...Konstatoval, že raději pojede s Vámi na jazykový tábor. Neumím si v jeho podání představit větší...

Další reference