Nahoru

SPOLEČENSKÁ ODPOVĚDNOST V RÁMCI JS FAN

 

„Chceme být firma s lidským přístupem“, to je již dnes oklepané klišé, které na svých internetových stránkách uvádí každý. My si však troufáme říct, že takoví opravdu jsme. Proč?

 

U nás v JS FAN jsme se rozhodli zaměřit se na výuku angličtiny u dětí, i když to je v mnoha směrech obtížnější než vzdělávání dospělých studentů. Důvodem, který nás k tomu vedl je nedostatečnost jazykového vzdělávání na státních školách, které již mnoho let pozorujeme. Záleží nám na budoucnosti naší země, a proto chceme maximální možnou měrou přispět k rozvoji kvalifikace dalších generací. Dobře si uvědomujeme jedinečnost každého člověka, a proto k dětem přistupujeme s individuální péčí tak, aby naše lekce byly skutečně efektivní. Snažíme se tak vytvářet hodnotu pro klienty. Stejně tak usilujeme o vytvoření hodnoty pro naše lektory. Těm nastavujeme rozvrhy na míru, zajišťujeme jim pravidelná školení a jsme vždy otevřeni řešení jejich individuálních požadavků, potřeb a návrhů. Není nám lhostejné, v jakém prostředí podnikáme, pracujeme a žijeme. Proto postupně provádíme potřebné kroky k ochraně životního prostředí. Lhostejní nám nejsou ani lidé kolem nás, a proto pravidelně přispíváme na dobročinné účely.

 

Výčet jednotlivých aktivit, které v rámci společenské odpovědnosti děláme, naleznete zde. Neustále pracujeme na tom, abychom jej rozšiřovali.

 

Klienti

  • Individuální přístup. Každý klient je jedinečný a my to víme.
  • Na přání jsme schopni vytvořit i splátkový kalendář.
  • Možnost přestupovat mezi kurzy. Je pro nás důležité, aby se děti v kurzech cítily příjemně.
  • Možnost náhrady zameškaných lekcí. Každý někdy marodí. Máme-li otevřený paralelní kurz stejné úrovně, umožňujeme dětem si zameškané lekce nahradit.
  • Zkušební hodina zdarma. Než se nám upíšete, nabízíme možnost si lekci nezávazně vyzkoušet.

 

Lektoři

  • Rozvrhy na míru. Lektoři jsou zapojeni do tvorby rozvrhů a mohou si zvolit, kdy chtějí učit.
  • Vzdělávání v podobě interních metodických školení. Aneb neustále se rozvíjíme.
  • Možnost práce při studium nebo při rodičovské dovolené. Dáváme rovnou šanci každému. Důležitá je pro nás zodpovědnost a spolehlivost.

 

Příroda a ekologie

  • Třídění odpadu. A to přímo na místě i externě. Pravidelně jezdíme do sběrného dvora a hojně využíváme kontejnery na elektroodpad.
  • Úspora papíru v podobě minimalizace tisku a využívání takzvaných „šmíráků“

 

Charita a sociální pomoc

 

Spokojenost s kurzem a lektorkou

"...dcera Bětka Teuberová navštěvuje ve Vaší jazykkové škole vysoce profesionální, hravé, motivační, laskavé a radostně vedené kurzy paní učitelkou Angelikou Kirchen..."

Poděkování za skype lekce

...Kurz je skvělý už jen z toho důvodu, že naše děti jinak nemají možnost být spolu v kontaktu. Hodiny angličtiny přes Skype jsou takovým ostrůvkem v moři každodenní rutiny, kdy má člověk pocit, že se (aspoň na tu hodinu a půl) vrátily staré časy, děti dělají něco s opravdovým zájmem a tak, jak bývaly zvyklé (i když s novou technikou)...

 

Letní příměstský tábor Chodov

Letní příměstský tábor v JS FAN moje děti každý rok zbožňují. Je plný zábavy, her a hlavně oceňují příjemný přístup mladých lektorek, které mají tu správnou energii na celý týden vydržet v dobré náladě. Upřímně, ne všude tomu tak ve školství je:-) Takže za mě a moje děti dáváme 1*. Krásný den přeje Dara Smreková (Sonia 8 let + Otakar 5 let)

Angličtina přirozeně, bez biflování

..Moc je to u vás baví a stalo se přesně to, o co se od jejich raného věku snažím. Angličtina je pro ně normální a v podstatě se ji nemusí učit...

Nejlepší tábor

Rada bych vám ještě podekovala za skvělý příměstský tábor. Naše Lucinka si týden s vámi moc užila a prý to byl nejlepší tábor, na kterém byla :)

Poděkování za tábor i celý rok

...mnohokrát Vám děkuji za výtvory dětí i fotografie z chodovského tábora. Péťovi se tam velmi líbilo. Zároveň bych Vám rád poděkoval za celý minulý rok, kdy k Vám Péťa chodil, myslím, že to pro něj bylo velmi přínosné, díky Vám a Vašim lektorkám.

Poděkování za výuku angličtiny v MŠ

...ráda bych Vám moc poděkovala za výuku naší dcery Luisy Ročkové - MŠ Točitá.

Luisu to moc bavilo a mně se zase líbila ukázková hodina s Renatou :-)

Poděkování za práci a vstřícný přístup

...Luky je z pondělní hodiny angličtiny u Vás nadšený. Máme radost, že se mu u Vás líbí a chce chodit.
Děkuji za vstřícnost a milý přístup. Kéž by to takhle fungovalo všude....

Osobní hodnocení konverzačního kurzu a udělení známky za 1!

...do školy JS FAN na angl. konverzace  chodí naše obě děti a jsme spokojeni. Proto budou oba příští rok pokračovat. Lektory si chválí a staršímu synovi se také zamlouvá střídání lektorů - líbí se mu ta "rozdílná" angličtina...

Kurz angličtiny - úspěšné příjimačky

...Díky návštěvě Vaši jazykové školy můj syn zvládl přijímačky z angličtiny na šestileté gymnázium na plný počet bodů....

Letní tábor

...Konstatoval, že raději pojede s Vámi na jazykový tábor. Neumím si v jeho podání představit větší ocenění Vaší práce. Já, jako rodič, opožděně děkuji i za zaslané fotografie. Až z nich jsem teprve pochopila, jakým aktivitám jste se s dětmi věnovali...

Další reference