Nahoru

Organizační a hygienické instrukce 2020/2021

Vážení rodiče a milí klienti,

prosíme, věnujte pozornost následujícím organizačním instrukcím a preventivním hygienickým opatřením, vztahujícím se na kurzy JS FAN 2020/2021. Hygienická opatření vycházejí z obecných doporučení Ministerstva zdravotnicví ČR a v případě změny epidemiologické situace mohou být upravena. 

 

1) Hygienická opatření související s epidemií COVID

Vstup do učeben a prostor JS FAN je povolen pouze studentům/dětem. Rodiče, či jiný doprovod, čeká v případě potřeby venku. Prosíme, aby studenti, kteří jdou na kurz, do prostor nevstupovali dříve, než učebny opustí předchozí skupina (je-li zde nějaká). Studenti, kteří se na místo dostaví s větším předstihem, musí počkat na konání kurzu venku. 

Prosíme studenty taktéž, aby po ukončení kurzu neprodleně opustili učebnu a budovu. Učebny budou mezi jednotlivými kurzy řádně vyvětrány a uklizeny. Ve společných prostorách se nikdo nezdržuje déle, než je nezbytně nutné.

Ve společných prostorách budovy ZŠ (chodby, hala, toaleta) jsou studenti povinni mít zakrytý nos a ústa (rouškou, šátkem..). 

Dezinfekční prostředky budou k dispozici v chodbě po příchodu do budovy MŠ/ZŠ. Na toaletách bude k dispozici tekuté mýdlo a jednorázové papírové utěrky. Prostory budou pravidelně dezinfikovány a udržovány v čistotě. 

Prosíme rodiče, aby do kurzů nevodili děti, které jeví známky virového onemocnění. Studenti, kteří jeví známky virového onemocnění, nebudou na kurz přijati!

 

2) Organizační a provozní instrukce pro docházkové kurzy 2020/2021

První lekce proběhnou v týdnu od 21.9.2020.

Prosíme studenty (rodiče dětí), aby na první lekce dorazili 5-10 minut předem kvůli rozřazení. Na první lekci prosíme všechny, aby se dostavili k učebnám JS FAN v MŠ Květnového vítězství 1738/14, 14800, Praha (vchod z ulice VALENTOVA). Zde budou děti rozřazeny do skupin a lektoři si je odvedou do učeben. Další týdny se studenti budou scházet se svými lektory přímo před učebnami. 

Na první lekci, prosíme, ať si děti přinesou penál, přezůvky, lahvičku s pitím a roušku. 

Kurzovné je splatné do nástupu do kurzu. V případě, že nemůžete dohledat platební instrukce, se obracejte na office@jsfan.cz. Učebnice nejsou součástí kurzovného. Ceník kurzů i učebnic najdete ZDE.

V případě nepříznivého vývoje událostí a nutnosti ukončit prezenční docházku do kurzů, přejdeme na ONLINE výuku. Kurzovné se v takovém případě vracet nebude.

 

3) Organizační a provozní instrukce pro externí kurzy pořádané v MŠ a ZŠ po Praze

První lekce kurzů začnou 1.10.2020.

Kurzovné je splatné do nástupu do kurzu. V případě, že nemůžete dohledat platební instrukce, se obracejte na office@jsfan.czUčebnice nejsou součástí kurzovného. 

V případě nepříznivého vývoje událostí a nutnosti ukončit prezenční docházku do kurzů, přejdeme na ONLINE výuku. Kurzovné se v takovém případě vracet nebude.

 
 

 

Spokojenost s kurzem a lektorkou

"...dcera Bětka Teuberová navštěvuje ve Vaší jazykkové škole vysoce profesionální, hravé, motivační, laskavé a radostně vedené kurzy paní učitelkou Angelikou Kirchen..."

Poděkování za skype lekce

...Kurz je skvělý už jen z toho důvodu, že naše děti jinak nemají možnost být spolu v kontaktu. Hodiny angličtiny přes Skype jsou takovým ostrůvkem v moři každodenní rutiny, kdy má člověk pocit, že se (aspoň na tu hodinu a půl) vrátily staré časy, děti dělají něco s opravdovým zájmem a tak, jak bývaly zvyklé (i když s novou technikou)...

 

Letní příměstský tábor Chodov

Letní příměstský tábor v JS FAN moje děti každý rok zbožňují. Je plný zábavy, her a hlavně oceňují příjemný přístup mladých lektorek, které mají tu správnou energii na celý týden vydržet v dobré náladě. Upřímně, ne všude tomu tak ve školství je:-) Takže za mě a moje děti dáváme 1*. Krásný den přeje Dara Smreková (Sonia 8 let + Otakar 5 let)

Angličtina přirozeně, bez biflování

..Moc je to u vás baví a stalo se přesně to, o co se od jejich raného věku snažím. Angličtina je pro ně normální a v podstatě se ji nemusí učit...

Nejlepší tábor

Rada bych vám ještě podekovala za skvělý příměstský tábor. Naše Lucinka si týden s vámi moc užila a prý to byl nejlepší tábor, na kterém byla :)

Poděkování za tábor i celý rok

...mnohokrát Vám děkuji za výtvory dětí i fotografie z chodovského tábora. Péťovi se tam velmi líbilo. Zároveň bych Vám rád poděkoval za celý minulý rok, kdy k Vám Péťa chodil, myslím, že to pro něj bylo velmi přínosné, díky Vám a Vašim lektorkám.

Poděkování za výuku angličtiny v MŠ

...ráda bych Vám moc poděkovala za výuku naší dcery Luisy Ročkové - MŠ Točitá.

Luisu to moc bavilo a mně se zase líbila ukázková hodina s Renatou :-)

Poděkování za práci a vstřícný přístup

...Luky je z pondělní hodiny angličtiny u Vás nadšený. Máme radost, že se mu u Vás líbí a chce chodit.
Děkuji za vstřícnost a milý přístup. Kéž by to takhle fungovalo všude....

Osobní hodnocení konverzačního kurzu a udělení známky za 1!

...do školy JS FAN na angl. konverzace  chodí naše obě děti a jsme spokojeni. Proto budou oba příští rok pokračovat. Lektory si chválí a staršímu synovi se také zamlouvá střídání lektorů - líbí se mu ta "rozdílná" angličtina...

Kurz angličtiny - úspěšné příjimačky

...Díky návštěvě Vaši jazykové školy můj syn zvládl přijímačky z angličtiny na šestileté gymnázium na plný počet bodů....

Letní tábor

...Konstatoval, že raději pojede s Vámi na jazykový tábor. Neumím si v jeho podání představit větší ocenění Vaší práce. Já, jako rodič, opožděně děkuji i za zaslané fotografie. Až z nich jsem teprve pochopila, jakým aktivitám jste se s dětmi věnovali...

Další reference