Nahoru

Podporujeme

Za více než 10 let činností naší Jazykové školy jsme podpořili mnoho charitativních spolků, akcí a nadací. Zde najdete některé z poslední doby.


Podpořili jsme pořízení sociálního automobilu pro zdravotně a sociálně handicapované děti pro Společenství harmonie těla ducha. Nový vůz vozí děti za víkendovými aktivitami, na ozdravné pobyty i k lékaři.


Podporujeme provoz sociálního automobilu pro Jihoměstskou sociální a.s.


Již několik let finančně podporujeme autistické děti skrze: www.forhelp.cz


Podporujeme dobročinný spolek zaměřující se na pomoc mentálně, fyzicky i sociálně znevýhodněným dětem Otevřená srdce v nás.


Přispíváme na realizaci projektu "Sociální automobil" Fondu ohrožených dětí -  zařízení Klokánek, který byl spuštěn 15. června 2015.


Podporujeme společnost A-B Help, která se zaměřuje na pomoc dětem v dětských domovech a Klokáncích, stejně jako seniorům.

ZDE najdete krásnou videoprezentaci.


Na Vánoce 2015 jsme opětovně podpořili Člověka v tísni. Tentokrát nákupem několika skutečných dárků. A co jiného bychom měli podporovat, než vzdělání? Proto jsme poslali peníze na školní tabuli a 4 školní pomůcky pro 7 dětí (tedy celkem pro 28 dětí).

Nejlepší tábor

Rada bych vám ještě podekovala za skvělý příměstský tábor. Naše Lucinka si týden s vámi moc užila a prý to byl nejlepší tábor, na...

Poděkování za tábor i celý rok

...mnohokrát Vám děkuji za výtvory dětí i fotografie z chodovského tábora. Péťovi se tam velmi líbilo. Zároveň bych Vám rád...

Poděkování za výuku angličtiny v MŠ

...ráda bych Vám moc poděkovala za výuku naší dcery Luisy Ročkové - MŠ Točitá.

Luisu to moc bavilo a mně se zase líbila...

Poděkování za práci a vstřícný přístup

...Luky je z pondělní hodiny angličtiny u Vás nadšený. Máme radost, že se mu u Vás líbí a chce chodit.
Děkuji za vstřícnost a...

Osobní hodnocení konverzačního kurzu a udělení známky za 1!

...do školy JS FAN na angl. konverzace  chodí naše obě děti a jsme spokojeni. Proto budou oba příští rok pokračovat. Lektory...

Kurz angličtiny - úspěšné příjimačky

...Díky návštěvě Vaši jazykové školy můj syn zvládl přijímačky z angličtiny na šestileté gymnázium na plný počet bodů....

<...
Letní tábor

...Konstatoval, že raději pojede s Vámi na jazykový tábor. Neumím si v jeho podání představit větší...

Další reference